Zwroty

14 DNI NA ZWROT TOWARU

Bazując na wieloletnim doświadczeniu doskonale wiemy, jak istotną i trudną decyzją jest wybór odpowiedniej biżuterii dla siebie oraz bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dajemy Ci 14 dni na podjęcie decyzji o złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy.
Możliwość zwrotu nie dotyczy obrączek lub pierścionków wykonanych na specjalnie zamówienie, zgodnie ze specyfikacją klienta przez naszą i zewnętrzną pracownię jubilerską.

Zwrotu możesz dokonać na dwa sposoby:
1. Odsyłając biżuterię wraz z załączonym formularzem , metką oraz dowodem zakupu na adres: GoldYes / 95-200 Pabianice / ul. Zamkowa 48a
2. Osobiście w Salonie GoldYes – Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu wraz z dowodem zakupu, metką jubilerką oraz wypełnionym formularzem zwrotu i przekaż go obsłudze sklepu.
Sprawdź adres salonu
GoldYes / 95-200 Pabianice / ul. Zamkowa 48a

Jak odstąpić od zawartej umowy?
1. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy . | Pobierz formularz |
2. Przygotuj produkt z metką jubilerską (może być oderwana) oraz dowód zakupu lub inny dowód świadczący o dokonaniu zakupu w naszym sklepie.
3. Odeślij produkt lub przynieś do jednego z naszych salonów | GoldYes / 95-200 Pabianice / ul. Zamkowa 48a

Zwracany produkt musi spełniać następujące warunki:
Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Możesz je przymierzyć jak w sklepie, ale zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
Zwracany towar powinien posiadać metkę (również oderwaną) jubilerską oraz oryginalne opakowanie producenta.
Na produkcie nie była dokonywana wcześniej korekta rozmiaru.
Na produkcie nie wykonaliśmy graweru lub innej personalizacji zgodnie z życzeniem klienta.
Towar nie jest przedmiotem nieprefabrykowanym, wyprodukowanym według specyfikacji klienta lub służącym zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy m.in takiej, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w szczególności personalizowanych produktów).

Zwrot środków:
Zakupy opłacone z góry – zwrotu środków dokonujemy przez Przelewy24
Zakupy opłacone za pobraniem- zwrotu środków dokonujemy na wskazane konto. W formularzu zwrotu podaj nr konta

Ważne:
1. Dokładne zabezpiecz paczkę, tak by nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. Odpowiedzialność za przesyłkę nadaną przez Konsumenta ponosi Konsument. Jeśli korzystasz z kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie – usuń starą etykietę nadawczą, a paczkę starannie zaklej.
2. W zależności od tego, jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w formularzu zwrotu.
3. Środki zwrócimy w ciągu 14 dni, licząc od dnia doręczenia do GoldYes oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna. Zastrzegamy sobie, prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru.

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowo sklep@goldyes.pl